"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR."

Życzenia Wielkanocne 2019

  Zarząd Stowarzyszenia-Lokalna Grupa Działania "Żywiecki Raj" wraz z pracownikami, składa najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne zdrowych, pogodnych Świąt spędzonych w gronie Rodziny i Przyjaciół. Wesołego Alleluja!

Czytaj więcej

Relacja z wizyty studyjnej w dniach 29-3…

Relacja z wizyty studyjnej w dniach 29-30.03.2019roku pn. „Dobre praktyki FIRMY-IDEI”

Czytaj więcej

Dziękujemy za udział w spotkaniu Dialog …

W imieniu Fundacji GAP, Pana Jacka Wasika oraz LGD Żywiecki Raj dziękujemy za udział w spotkaniu „Planuj, działaj, zmieniaj! – o Unii Europejskiej i inicjatywach lokalnych”.

Czytaj więcej

Spotkanie „ Wsparcie dla przedszkoli ” L…

Zapraszamy na BEZPŁATNE spotkanie „Wsparcie dla przedszkoli” organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej

Czytaj więcej
 
 

W minionych miesiącach przeprowadzano liczne analizy, badania i konsultacje społeczne mające na celu pozyskanie informacji i opinii na temat turystyki w Żywieckim Raju. Podczas prac rozmawiano z przedstawicielami różnych środowisk: kultury, sztuki, przedsiębiorców, czy też działaczy społecznych. Jednoznacznie wskazywano najważniejsze postulaty oraz problemy i potrzeby kluczowe z punktu widzenia tworzenia nowego, świeżego wizerunku Żywiecczyzny jako obszarowej destynacji turystycznej.

26 marca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Łodygowicach odbędzie się konferencja podsumowująca projekt „Marka turystyczna „Żywiecki Raj”. Rezultaty prac nawiązują do dobrych praktyk w zakresie kreowania marki turystycznej, doświadczeń związanych z tworzeniem terytorialnych produktów turystycznych oraz trendów kształtujących rynek turystyczny w Polsce. Na konferencji zostanie przedstawiona nowopowstała identyfikacja wizualna wraz z logotypem jako najważniejszy efekt realizacji projektu. Dodatkowo podczas trwania wydarzenia zostaną zaprezentowane perspektywy rozwijania turystyki w mikroregionie Żywieckiego Raju. Warto również podkreślić, że na konferencji zostanie podpisany list inicjujący pogłębienie współpracy na rzecz wspólnego wzmacniania potencjału obszaru LGD.

Opracowanie i wdrożenie marki turystycznej Żywiecki Raj to szansa na poszerzenie współpracy między organizacjami i instytucjami z terenu LGD. Wspólne działania mogą pozwolić na zbudowanie nowej jakości, z którą chce być kojarzony mikroregion i Stowarzyszenie LGD „Żywiecki Raj”.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Żywieckiego Raju do udziału w konferencji. Uprzejmie prosimy o potwierdzanie udziału do dnia 20 marca 2019 r. mailowo (na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie pod nr telefonu: 33 475 48 21/ 570 754 821.

 

PLAN KONFERENCJI

KALENDARZ DORADZTWA
POLECAMY
ANKIETA

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do

wypełnienia ankiety:

Ankieta skierowana do mieszkańców LGD "Żywiecki Raj"

WSPÓŁPRACA

  • zmge
  • logo
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji