"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR."

Życzenia Wielkanocne 2019

  Zarząd Stowarzyszenia-Lokalna Grupa Działania "Żywiecki Raj" wraz z pracownikami, składa najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne zdrowych, pogodnych Świąt spędzonych w gronie Rodziny i Przyjaciół. Wesołego Alleluja!

Czytaj więcej

Relacja z wizyty studyjnej w dniach 29-3…

Relacja z wizyty studyjnej w dniach 29-30.03.2019roku pn. „Dobre praktyki FIRMY-IDEI”

Czytaj więcej

Dziękujemy za udział w spotkaniu Dialog …

W imieniu Fundacji GAP, Pana Jacka Wasika oraz LGD Żywiecki Raj dziękujemy za udział w spotkaniu „Planuj, działaj, zmieniaj! – o Unii Europejskiej i inicjatywach lokalnych”.

Czytaj więcej

Spotkanie „ Wsparcie dla przedszkoli ” L…

Zapraszamy na BEZPŁATNE spotkanie „Wsparcie dla przedszkoli” organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji podsumowującej projekt Marka turystyczna Żywiecki Raj. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 26 marca 2019 r. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łodygowicach (Łodygowice, Plac Wolnosci 5). Podczas spotkania zaprezentowane zostaną główne założenia Programu promocji marki Żywiecki Raj,  po raz pierwszy zostanie upubliczniona nowa identyfikacja wizualna i logotyp Żywieckiego Raju w kontekście budowania nowej marki turystycznej. Całość zostanie zwieńczona podpisaniem listu intencyjnego przez włodarzy gmin tworzących LGD w kontekście pogłębiania dalszej współpracy i rozwijaniu działań w obszarze turystyki i promocji.

Spotkanie będzie moderowane przez przedstawicieli Laboratorium Inicjatyw Środkowoeuropejskich z Cieszyna, którzy na zlecenie Lokalnej Grupy Działania – "Żywiecki Raj" opracowali dokument oraz identyfikację wizualną.

ZAPROSZENIE PODPISANE

ZAPROSZENIE M 2

 

KALENDARZ DORADZTWA
POLECAMY
ANKIETA

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do

wypełnienia ankiety:

Ankieta skierowana do mieszkańców LGD "Żywiecki Raj"

WSPÓŁPRACA

  • zmge
  • logo
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji